Festival dobrého vzdelávania

Dátum: 8 marca, 2024
Miesto: Základná škola Petra Jilemnického
Zažite s nami interaktívny hudobný workshop zameraný na spoločnú hudobnú tvorbu detí a ich rodičov, ktorí vytvoria spoločný zvukový ansámbel. Festival Alma je oslavou učiacej sa školy. Školy, ktorej poslaním je budovať okolo seba komunitu, v ktorej môžu všetci učitelia/ky, deti, zamestnanci či priatelia školy i samotné mesto rásť, a tvoriť múdre spoločenstvo pre všetkých. Festival je zároveň pre všetkých nadšených učiteľov a učiteľky z celého Slovenska, ktorí/é majú chuť objavovať nové inšpirácie a inovácie vo vzdelávaní. Ktorí/é hľadajú cesty ako poskytnúť dobré vzdelávanie všetkým deťom a v každom čase. Vstup je voľný.
Skladačky_Alma

Festival je plný interaktívnych workshopov, experimentov a diskusií, na ktorom si prídu na svoje dospelí aj deti. Zažite s nami sobotu plnú interaktívnych workshopov, experimentov, zaujímavých diskusií, divadelné predstavenie pre deti a – koncerty!

Naši odborníci na metodiky Tomáš Boroš a Ivan Šiller si spolu s našimi pedagogičkami Denisou Gibalovou Kabáčovou a Oľgou Bystrianskou pre vás pripravili interaktívny hudobný workshop zameraný na spoločnú hudobnú tvorbu detí a ich rodičov, ktorí vytvoria spoločný zvukový ansámbel.

Ďalšie podujatia

23.05.2024
06:30
Bratislava
Galavečer ocenenia Učiteľská osobnosť Slovenska
Učiteľská osobnosť Slovenska title

Galavečer ocenenia Učiteľská osobnosť Slovenska

Deti z Lozorna, Narnie a Detvy zaspievajú na slávnostnom odovzdávaní ceny Učiteľská osobnosť Slovenska za rok 2023. Sledovať nás budete môcť v priamom prenose z Moyzesovej sieni v Bratislave na FB stránkach Učiteľ Slovenska, CEEV Živica a Komenského inštitút.
23.05.2024
15:00
Stožok
Deň matiek
Deň Matiek 2024 Lozorno

Deň matiek

28.05.2024
19:00
Bratislava
10 rokov Superar - Výročný koncert v Slovenskej filharmónii
Výročný koncert Superar Slovakia 2024

10 rokov Superar – Výročný koncert v Slovenskej filharmónii

Ako by podľa Vás mala fungovať spoločnosť tak, aby nám v nej bolo dobre? Vysvetliť to môže byť náročné, však? Preto Vám to chceme ukázať! Poďte sa na vlastné oči pozrieť, ako to vyzerá, keď deti dokážu to, čo sa mnohým dospelým nedarí! Zimomriavky zaručené.
03.08.2024
12:00
Hontianske Nemce
Festival Atmosféra 
Festival Atmosféra

Festival Atmosféra 

Tento rok to bude už po dvanásty krát, kedy sa lúka v Hontianskych Nemciach zaplní krásnou Atmosférou. Tento festival je oslavou leta, života a radosti. Je to jedinečné stretnutie na krásnej zelenej lúke medzi vinicami, na ktorej sa necháte omámiť dobrou hudbou, zaujímavými debatami, literatúrou či detskými divadlami, úsmevmi ľudí, slnkom, prírodou a pohodou. Chýbať nebudeme ani my – príde viac než 70 deti zo všetkých základných škôl, na ktorých pôsobíme spolu s členmi Slovenského komorného ochestra a hosťami. Tešíme sa na vás!