Septembrový Dobrý trh

Dátum: 23 septembra, 2023
Miesto:
((S)) P E V O M po Dobrom trhu: rozospievajme krásne ulice Starého mesta! Pridajte sa v sobotu do nášho hudobného pochodu. PS: Máme aj veľké prekvapenie! Ak však máte kúsok odvahy a chuť na niečo bláznivé už teraz, stačí sa zastaviť v stredu 6. septembra o 17:30 v parčíku na Svoradovej ulici na úvodnom nácviku. Pod vedením našej skúsenej zbormajsterky Evky tak môžete byť súčasťou tohto zážitku už od samého začiatku. Tešíme sa na vás!
Dobrý trh titulka

Program

Začíname festivalom [fjúžn] na pódiu pri Veľkom evanjelickom kostole.

Hneď potom sa so spevom presunieme na roh Štetinovej a Panenskej ulice, kde si zahráme v rámci nevšedného umeleckého happeningu, na ktorý sa k nám pridá aj energický holandský dychový orchester Tegenwind.

Na záver sa môžete tešiť na prekvapenie v rámci diskusie Predstavujem si krajinu. Konať sa bude pred Goetheho Inštitútom. To prekvapenie bude tak veľké, že nás prídu podporiť aj naše ((S)) deti až z Veľkého Krtíša. Priatelia príďte, bude to nádherné!

Spievajte s nami

Nádej už svitá, aj keď zlo číha
ó Bella čau, Bella čau, Bella čau čau čau

Nádej už svitá, aj keď zlo číha
Odvaha nám hlavu dvíha!

Príde to ráno, spievajú ľudia
ó Bella čau, Bella čau, Bella čau čau čau

Príde to ráno, spievajú ľudia
A slobodní sa prebudia!

Ďalšie podujatia

23.05.2024
06:30
Bratislava
Galavečer ocenenia Učiteľská osobnosť Slovenska
Učiteľská osobnosť Slovenska title

Galavečer ocenenia Učiteľská osobnosť Slovenska

Deti z Lozorna, Narnie a Detvy zaspievajú na slávnostnom odovzdávaní ceny Učiteľská osobnosť Slovenska za rok 2023. Sledovať nás budete môcť v priamom prenose z Moyzesovej sieni v Bratislave na FB stránkach Učiteľ Slovenska, CEEV Živica a Komenského inštitút.
23.05.2024
15:00
Stožok
Deň matiek
Deň Matiek 2024 Lozorno

Deň matiek

28.05.2024
19:00
Bratislava
10 rokov Superar - Výročný koncert v Slovenskej filharmónii
Výročný koncert Superar Slovakia 2024

10 rokov Superar – Výročný koncert v Slovenskej filharmónii

Ako by podľa Vás mala fungovať spoločnosť tak, aby nám v nej bolo dobre? Vysvetliť to môže byť náročné, však? Preto Vám to chceme ukázať! Poďte sa na vlastné oči pozrieť, ako to vyzerá, keď deti dokážu to, čo sa mnohým dospelým nedarí! Zimomriavky zaručené.
03.08.2024
12:00
Hontianske Nemce
Festival Atmosféra 
Festival Atmosféra

Festival Atmosféra 

Tento rok to bude už po dvanásty krát, kedy sa lúka v Hontianskych Nemciach zaplní krásnou Atmosférou. Tento festival je oslavou leta, života a radosti. Je to jedinečné stretnutie na krásnej zelenej lúke medzi vinicami, na ktorej sa necháte omámiť dobrou hudbou, zaujímavými debatami, literatúrou či detskými divadlami, úsmevmi ľudí, slnkom, prírodou a pohodou. Chýbať nebudeme ani my – príde viac než 70 deti zo všetkých základných škôl, na ktorých pôsobíme spolu s členmi Slovenského komorného ochestra a hosťami. Tešíme sa na vás!