Benefičný koncert Vagačovci deťom

Dátum: 16 novembra, 2022
Miesto: Kultúrne centrum Andreja Sládkoviča v Detve
Snažíme sa deti viesť k tomu, aby si navzájom pomáhali a boli súčasťou budovania komunity, v ktorej sa všetkým dobre žije. Tešíme sa preto, že môžeme pozvať rodičov a priateľov ZŠ s MŠ Alexandra Vagača, no aj všetkých ľudí s dobrým srdcom na benefičný koncert. 100% z predaja vstupeniek bude venovaných súrodencom žiakov školy Natálke Poncovej a Bohuškovi Bohumelovi, ktorí majú zdravotné znevýhodnenie.
Benefičný koncert vagačovci deťom titulka

PROGRAM
Starší Vagačovci
Nikola Ďuricová
Superar
Hosanna
Zdenka Predná & Oskar Rózsa

Od 17:30 bude vo vestibule vernisáž obrazov Martina Schwarza, Michaely Murínovej a výrobkov našich žiakov s možnosťou ich zakúpenia.
MODERUJE Marek Pivoluska
VSTUPNÉ 5€
POZOR kapacita je obmedzená. Svoje miesto si rezervujete na 0950 865 927.

Ďalšie podujatia

23.05.2024
06:30
Bratislava
Galavečer ocenenia Učiteľská osobnosť Slovenska
Učiteľská osobnosť Slovenska title

Galavečer ocenenia Učiteľská osobnosť Slovenska

Deti z Lozorna, Narnie a Detvy zaspievajú na slávnostnom odovzdávaní ceny Učiteľská osobnosť Slovenska za rok 2023. Sledovať nás budete môcť v priamom prenose z Moyzesovej sieni v Bratislave na FB stránkach Učiteľ Slovenska, CEEV Živica a Komenského inštitút.
23.05.2024
15:00
Stožok
Deň matiek
Deň Matiek 2024 Lozorno

Deň matiek

28.05.2024
19:00
Bratislava
10 rokov Superar - Výročný koncert v Slovenskej filharmónii
Výročný koncert Superar Slovakia 2024

10 rokov Superar – Výročný koncert v Slovenskej filharmónii

Ako by podľa Vás mala fungovať spoločnosť tak, aby nám v nej bolo dobre? Vysvetliť to môže byť náročné, však? Preto Vám to chceme ukázať! Poďte sa na vlastné oči pozrieť, ako to vyzerá, keď deti dokážu to, čo sa mnohým dospelým nedarí! Zimomriavky zaručené.
03.08.2024
12:00
Hontianske Nemce
Festival Atmosféra 
Festival Atmosféra

Festival Atmosféra 

Tento rok to bude už po dvanásty krát, kedy sa lúka v Hontianskych Nemciach zaplní krásnou Atmosférou. Tento festival je oslavou leta, života a radosti. Je to jedinečné stretnutie na krásnej zelenej lúke medzi vinicami, na ktorej sa necháte omámiť dobrou hudbou, zaujímavými debatami, literatúrou či detskými divadlami, úsmevmi ľudí, slnkom, prírodou a pohodou. Chýbať nebudeme ani my – príde viac než 70 deti zo všetkých základných škôl, na ktorých pôsobíme spolu s členmi Slovenského komorného ochestra a hosťami. Tešíme sa na vás!